Actueel weer Klundert (zuid)
Laatste update: 2026-05-27 om 11:14 uur
| Temperatuur | 21.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 24.1 km/u om 06:19 u |
| Minimum temp. | 17.3 °C om 06:55 u |
| Maximum temp. | 21.7 °C om 00:00 u |
| Windchill | 21.3 °C |
| Hitte index | 21.3 °C |
| Dauwpunt | 15.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 68.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:34 u |
| Zon onder | 21:44 u |