Actueel weer Heijningen
Laatste update: 2026-05-27 om 11:14 uur
| Temperatuur | 24.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 19.2 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1026.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 30.2 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 25.0 °C om 00:00 u |
| Windchill | 24.0 °C |
| Hitte index | 24.0 °C |
| Dauwpunt | 15.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 60.0 % |
| Zonnestraling | 647.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 654.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 6.0 |
| Max. UV index | 6.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:43 u |