Actueel weer Barendrecht (wijk Binnenland)
Laatste update: 2018-04-30 om 01:51 uur * gegevens meer dan 69513 uur oud!
| Temperatuur | 10.0 °C |
| Neerslag | 2.4 mm |
| Regensnelheid | 2.4 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.9 km/u uit NO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 998.4 hPa |
| Barometer trend | Snel dalend |
| Maximale windsnelheid | 46.7 km/u om 00:07 u |
| Minimum temp. | 9.8 °C om 00:35 u |
| Maximum temp. | 10.0 °C om 00:00 u |
| Windchill | 8.1 °C |
| Hitte index | 10.3 °C |
| Dauwpunt | 9.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:17 u |
| Zon onder | 21:05 u |