Actueel weer Barger-Compascuum
Laatste update: 2012-08-31 om 02:30 uur * gegevens meer dan 120388 uur oud!
| Temperatuur | 13.3 °C |
| Neerslag | 16.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.7 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.7 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 14.0 km/u om 10:54 u |
| Minimum temp. | 13.3 °C om 10:54 u |
| Maximum temp. | 30.9 °C om 12:49 u |
| Windchill | 13.3 °C |
| Hitte index | 13.3 °C |
| Dauwpunt | 11.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:40 u |
| Zon onder | 20:21 u |