Actueel weer Emmen (Rietlanden)
Laatste update: 2026-05-29 om 17:28 uur
| Temperatuur | 21.3 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.8 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.2 km/u uit NNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 46.1 km/u om 17:13 u |
| Minimum temp. | 14.4 °C om 05:02 u |
| Maximum temp. | 31.1 °C om 16:24 u |
| Windchill | 21.3 °C |
| Hitte index | 21.3 °C |
| Dauwpunt | 16.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 5.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 663.0 W/m2 om 12:55 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 5.4 om 13:51 u |
| Zon op | 05:17 u |
| Zon onder | 21:43 u |