Actueel weer Emmen (Duivenveld)
Laatste update: 2026-05-23 om 16:38 uur
| Temperatuur | 30.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.1 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 14.8 km/u om 11:05 u |
| Minimum temp. | 13.7 °C om 04:35 u |
| Maximum temp. | 31.5 °C om 16:08 u |
| Windchill | 30.9 °C |
| Hitte index | 30.9 °C |
| Dauwpunt | -31.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 1.0 % |
| Zonnestraling | 527.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 743.0 W/m2 om 13:43 u |
| UV index | 3.0 |
| Max. UV index | 5.0 om 11:57 u |
| Zon op | 05:23 u |
| Zon onder | 21:35 u |