Actueel weer Bedum
Laatste update: 2026-03-15 om 14:27 uur * gegevens meer dan 1177 uur oud!
| Temperatuur | 8.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.7 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1005.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 13.7 km/u om 13:54 u |
| Minimum temp. | -0.6 °C om 06:40 u |
| Maximum temp. | 8.8 °C om 14:08 u |
| Windchill | 17.4 °C |
| Hitte index | 8.8 °C |
| Dauwpunt | 5.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 79.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:46 u |
| Zon onder | 18:36 u |