Actueel weer Groningen
Laatste update: 2026-05-01 om 21:14 uur
| Temperatuur | 19.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1013.2 hPa |
| Barometer trend | n/a |
| Maximale windsnelheid | 6.4 km/u om 15:12 u |
| Minimum temp. | 8.1 °C om 06:34 u |
| Maximum temp. | 25.2 °C om 16:13 u |
| Windchill | 19.9 °C |
| Hitte index | 19.9 °C |
| Dauwpunt | 7.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 45.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 653.3 W/m2 om 12:38 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 6.0 om 11:10 u |
| Zon op | 05:59 u |
| Zon onder | 21:02 u |