Actueel weer Beernem
Laatste update: 2012-11-12 om 10:01 uur * gegevens meer dan 118639 uur oud!
| Temperatuur | 4.7 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.4 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.3 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 09:28 u |
| Minimum temp. | 2.7 °C om 07:49 u |
| Maximum temp. | 5.4 °C om 02:28 u |
| Windchill | 3.2 °C |
| Hitte index | 4.8 °C |
| Dauwpunt | 4.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 98.0 % |
| Zonnestraling | 81.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 84.0 W/m2 om 09:59 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:59 u |
| Zon onder | 17:02 u |