Actueel weer Berkel-Enschot
Laatste update: 2026-05-11 om 23:03 uur
| Temperatuur | 5.8 °C |
| Neerslag | 1.8 mm |
| Regensnelheid | 5.3 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.0 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 36.0 km/u om 16:22 u |
| Minimum temp. | 5.5 °C om 22:36 u |
| Maximum temp. | 15.1 °C om 12:06 u |
| Windchill | 4.3 °C |
| Hitte index | 5.8 °C |
| Dauwpunt | 3.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 86.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:53 u |
| Zon onder | 21:19 u |