Actueel weer Nieuwkuijk
Laatste update: 2026-05-23 om 22:35 uur
| Temperatuur | 21.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.4 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.8 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 11.6 km/u om 15:35 u |
| Minimum temp. | 12.7 °C om 05:40 u |
| Maximum temp. | 29.8 °C om 15:44 u |
| Windchill | 21.9 °C |
| Hitte index | 22.1 °C |
| Dauwpunt | 17.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 773.6 W/m2 om 14:12 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 7.0 om 12:04 u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:36 u |