Actueel weer Den Bosch
Laatste update: 2026-05-11 om 08:30 uur
| Temperatuur | 7.3 °C |
| Neerslag | 1.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1008.1 hPa |
| Barometer trend | gelijkblijvend |
| Maximale windsnelheid | 38.6 km/u om 21:00 u |
| Minimum temp. | 6.3 °C om 07:55 u |
| Maximum temp. | 16.9 °C om 16:15 u |
| Windchill | 7.3 °C |
| Hitte index | 7.3 °C |
| Dauwpunt | 4.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 136.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 663.0 W/m2 om 13:15 u |
| UV index | 0.1 |
| Max. UV index | 3.0 om 13:15 u |
| Zon op | 05:56 u |
| Zon onder | 21:17 u |