Actueel weer Oirschot
Laatste update: 2026-05-17 om 09:59 uur
| Temperatuur | 10.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1013.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 16.6 km/u om 09:19 u |
| Minimum temp. | 7.8 °C om 00:02 u |
| Maximum temp. | 11.2 °C om 09:48 u |
| Windchill | 10.8 °C |
| Hitte index | 10.8 °C |
| Dauwpunt | 9.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | 86.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 663.0 W/m2 om 09:44 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 6.0 om 09:44 u |
| Zon op | 05:44 u |
| Zon onder | 21:27 u |