Actueel weer Hoogeloon
Laatste update: 2026-05-14 om 18:20 uur
| Temperatuur | 8.8 °C |
| Neerslag | 9.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.3 km/u uit O |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 998.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 16.1 km/u om 11:00 u |
| Minimum temp. | 6.3 °C om 06:20 u |
| Maximum temp. | 9.9 °C om 10:40 u |
| Windchill | 7.0 °C |
| Hitte index | 8.8 °C |
| Dauwpunt | 7.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | 37.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 780.0 W/m2 om 10:20 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 3.4 om 14:10 u |
| Zon op | 05:48 u |
| Zon onder | 21:21 u |