Actueel weer Bladel
Laatste update: 2026-05-13 om 14:43 uur
| Temperatuur | 10.5 °C |
| Neerslag | 7.9 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.4 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1000.7 hPa |
| Barometer trend | n/a |
| Maximale windsnelheid | 11.2 km/u om 10:13 u |
| Minimum temp. | 7.4 °C om 06:09 u |
| Maximum temp. | 12.5 °C om 11:03 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 9.9 °C |
| Dauwpunt | 8.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 88.0 % |
| Zonnestraling | 387.8 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 676.5 W/m2 om 14:29 u |
| UV index | 2.0 |
| Max. UV index | 5.0 om 14:29 u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:20 u |