Actueel weer Poppel
Laatste update: 2026-05-26 om 00:00 uur
| Temperatuur | 18.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit O |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1032.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 16:21 u |
| Minimum temp. | °C om 05:50 u |
| Maximum temp. | °C om 13:25 u |
| Windchill | 18.6 °C |
| Hitte index | 18.6 °C |
| Dauwpunt | 14.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:47 u |
| Zon onder | 21:53 u |