Actueel weer Best
Laatste update: 2011-11-10 om 11:23 uur * gegevens meer dan 126798 uur oud!
| Temperatuur | 5.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1022.9 hPa |
| Barometer trend | gelijkblijvend |
| Maximale windsnelheid | 13.2 km/u om 14:12 u |
| Minimum temp. | 3.9 °C om 08:26 u |
| Maximum temp. | 15.3 °C om 13:59 u |
| Windchill | 5.9 °C |
| Hitte index | 5.9 °C |
| Dauwpunt | 5.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.2 om 12:00 u |
| Zon op | 07:47 u |
| Zon onder | 16:56 u |