Actueel weer Biddinghuizen (Jachthaven)
Laatste update: 2018-04-23 om 10:50 uur * gegevens meer dan 70928 uur oud!
| Temperatuur | 14.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.8 hPa |
| Barometer trend | toenemend |
| Maximale windsnelheid | 21.2 km/u om 16:55 u |
| Minimum temp. | 12.0 °C om 07:15 u |
| Maximum temp. | 27.3 °C om 16:46 u |
| Windchill | 14.6 °C |
| Hitte index | 14.6 °C |
| Dauwpunt | 7.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 61.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:20 u |
| Zon onder | 20:49 u |