Actueel weer Vierhouten
Laatste update: 2026-05-24 om 05:29 uur
| Temperatuur | 10.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1030.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 05:29 u |
| Minimum temp. | 10.8 °C om 05:29 u |
| Maximum temp. | 16.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 10.8 °C |
| Hitte index | 10.8 °C |
| Dauwpunt | 8.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 88.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 05:29 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 05:29 u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:37 u |