Actueel weer Epe
Laatste update: 2026-05-29 om 17:20 uur
| Temperatuur | 22.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.9 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.1 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 43.4 km/u om 16:45 u |
| Minimum temp. | 12.8 °C om 04:50 u |
| Maximum temp. | 32.5 °C om 13:48 u |
| Windchill | 22.7 °C |
| Hitte index | 23.4 °C |
| Dauwpunt | 18.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 7.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 911.0 W/m2 om 12:56 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 6.1 om 12:55 u |
| Zon op | 05:23 u |
| Zon onder | 21:44 u |