Actueel weer Vaassen
Laatste update: 2026-05-20 om 10:32 uur * gegevens meer dan 223 uur oud!
| Temperatuur | 14.7 °C |
| Neerslag | 0.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1017.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 16.0 km/u om 08:58 u |
| Minimum temp. | 12.9 °C om 07:01 u |
| Maximum temp. | 14.7 °C om 10:31 u |
| Windchill | 13.4 °C |
| Hitte index | 14.7 °C |
| Dauwpunt | 11.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:34 u |
| Zon onder | 21:33 u |