Actueel weer Nijbroek
Laatste update: 2026-05-11 om 08:11 uur
| Temperatuur | 7.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.0 km/u uit ONO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1005.3 hPa |
| Barometer trend | 0 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 8.3 km/u om 01:14 u |
| Minimum temp. | 6.3 °C om 06:04 u |
| Maximum temp. | 8.5 °C om 00:04 u |
| Windchill | 7.0 °C |
| Hitte index | 7.0 °C |
| Dauwpunt | 2.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 74.0 % |
| Zonnestraling | 95.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 95.0 W/m2 om 08:07 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:18 u |