Actueel weer Oene
Laatste update: 2026-05-14 om 15:15 uur
| Temperatuur | 10.6 °C |
| Neerslag | 0.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.7 km/u uit ZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1001.4 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 21.9 km/u om 13:09 u |
| Minimum temp. | 5.8 °C om 00:49 u |
| Maximum temp. | 12.4 °C om 14:59 u |
| Windchill | 10.6 °C |
| Hitte index | 9.6 °C |
| Dauwpunt | 5.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | 97.4 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 787.3 W/m2 om 13:39 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 7.0 om 12:09 u |
| Zon op | 05:40 u |
| Zon onder | 21:23 u |