Actueel weer Heerde
Laatste update: 2026-05-29 om 22:21 uur
| Temperatuur | 17.4 °C |
| Neerslag | 9.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1020.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 44.3 km/u om 17:26 u |
| Minimum temp. | 12.9 °C om 04:10 u |
| Maximum temp. | 33.8 °C om 13:56 u |
| Windchill | 17.4 °C |
| Hitte index | 17.4 °C |
| Dauwpunt | 16.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 94.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 987.0 W/m2 om 12:48 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 5.6 om 13:49 u |
| Zon op | 05:22 u |
| Zon onder | 21:44 u |