Actueel weer Bierset (PWSW)
Laatste update: 2026-05-26 om 07:12 uur * gegevens meer dan 54 uur oud!
| Temperatuur | 16.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.5 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1029.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:04 u |
| Minimum temp. | 2.9 °C om 16:02 u |
| Maximum temp. | 20.1 °C om 16:44 u |
| Windchill | 16.5 °C |
| Hitte index | 16.5 °C |
| Dauwpunt | 11.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | 123.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 761.0 W/m2 om 14:12 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:35 u |