Actueel weer Vechmaal (Heers) (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-19 om 14:10 uur
| Temperatuur | 16.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 22.3 km/u uit Z |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1017.1 hPa |
| Barometer trend | -0.9 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 16.3 °C om u |
| Maximum temp. | 16.5 °C om u |
| Windchill | 16.4 °C |
| Hitte index | 16.4 °C |
| Dauwpunt | 10.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 67.8 % |
| Zonnestraling | 430.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 612.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:43 u |
| Zon onder | 21:26 u |