Actueel weer Tongeren (Berg) (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-01 om 11:00 uur * gegevens meer dan 18 uur oud!
| Temperatuur | 18.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1024.3 hPa |
| Barometer trend | -0.3 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 18.2 °C om u |
| Maximum temp. | 18.5 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 18.3 °C |
| Dauwpunt | 1.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 33.2 % |
| Zonnestraling | 454.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 460.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:11 u |
| Zon onder | 20:58 u |