Actueel weer Bommenede
Laatste update: 2016-03-15 om 19:01 uur * gegevens meer dan 89374 uur oud!
| Temperatuur | 7.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.4 km/u uit NO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1025.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 15:42 u |
| Minimum temp. | 4.2 °C om 05:52 u |
| Maximum temp. | 8.1 °C om 11:18 u |
| Windchill | 4.8 °C |
| Hitte index | 7.6 °C |
| Dauwpunt | 6.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 707.0 W/m2 om 11:19 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 3.8 om 11:53 u |
| Zon op | 06:56 u |
| Zon onder | 18:50 u |