Actueel weer Nieuwerkerk
Laatste update: 2026-05-01 om 00:00 uur
| Temperatuur | 13.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.2 km/u uit |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.3 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 12.6 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 13.9 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 13.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 13.7 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | -1.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 36.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 00:00 u |