Actueel weer Brandwijk
Laatste update: 2015-01-01 om 13:47 uur * gegevens meer dan 99916 uur oud!
| Temperatuur | 4.0 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 21.6 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1031.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 40.2 km/u om 07:54 u |
| Minimum temp. | 0.3 °C om 05:16 u |
| Maximum temp. | 4.1 °C om 13:17 u |
| Windchill | -0.2 °C |
| Hitte index | 4.0 °C |
| Dauwpunt | 1.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 97.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 160.0 W/m2 om 11:36 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.5 om 11:50 u |
| Zon op | 08:47 u |
| Zon onder | 16:40 u |