Actueel weer Brugge (CWOP)
Laatste update: 2026-05-27 om 12:59 uur * gegevens meer dan 31 uur oud!
| Temperatuur | 26.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.5 km/u uit NNW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1024.8 hPa |
| Barometer trend | -0.4 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 45.1 km/u om 15:01 u |
| Minimum temp. | 3.3 °C om 06:04 u |
| Maximum temp. | 31.1 °C om 17:59 u |
| Windchill | 28.0 °C |
| Hitte index | 28.1 °C |
| Dauwpunt | 20.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:41 u |
| Zon onder | 21:48 u |