Actueel weer Lichtervelde (CWOP)
Laatste update: 2026-04-30 om 11:57 uur
| Temperatuur | 18.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.5 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1024.7 hPa |
| Barometer trend | -0.4 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 43.4 km/u om 18:57 u |
| Minimum temp. | 4.4 °C om 03:57 u |
| Maximum temp. | 21.1 °C om 15:01 u |
| Windchill | 18.0 °C |
| Hitte index | 19.4 °C |
| Dauwpunt | 3.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 37.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:20 u |
| Zon onder | 21:07 u |