Actueel weer Bunde
Laatste update: 2017-04-13 om 15:00 uur * gegevens meer dan 79923 uur oud!
| Temperatuur | 12.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 13.0 km/u uit W |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1017.4 hPa |
| Barometer trend | blijft |
| Maximale windsnelheid | 27.3 km/u om 14:57 u |
| Minimum temp. | 8.4 °C om 07:27 u |
| Maximum temp. | 12.7 °C om 14:50 u |
| Windchill | 11.7 °C |
| Hitte index | 12.5 °C |
| Dauwpunt | 4.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 58.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:45 u |
| Zon onder | 20:28 u |