Actueel weer Chievres (PWSW)
Laatste update: 2026-04-26 om 12:00 uur
| Temperatuur | 14.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.2 km/u uit ONO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 4.1 °C om 07:00 u |
| Maximum temp. | 14.0 °C om 12:00 u |
| Windchill | 14.0 °C |
| Hitte index | 14.0 °C |
| Dauwpunt | 5.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 58.0 % |
| Zonnestraling | 713.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 713.0 W/m2 om 12:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:26 u |
| Zon onder | 20:57 u |