Actueel weer Charleroi (PWSW)
Laatste update: 2026-05-12 om 13:42 uur * gegevens meer dan 322 uur oud!
| Temperatuur | 10.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.8 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1015.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:04 u |
| Minimum temp. | 1.9 °C om 08:34 u |
| Maximum temp. | 17.2 °C om 14:13 u |
| Windchill | 10.2 °C |
| Hitte index | 10.2 °C |
| Dauwpunt | 0.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 52.0 % |
| Zonnestraling | 809.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 809.0 W/m2 om 13:42 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:59 u |
| Zon onder | 21:22 u |