Actueel weer Comines-Warneto
Laatste update: 2026-04-30 om 18:30 uur
| Temperatuur | 23.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.0 km/u uit ONO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.0 hPa |
| Barometer trend | Chute lente |
| Maximale windsnelheid | 15.0 km/u om 12:20 u |
| Minimum temp. | 8.7 °C om 06:23 u |
| Maximum temp. | 23.3 °C om 18:03 u |
| Windchill | 23.1 °C |
| Hitte index | 23.1 °C |
| Dauwpunt | 3.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 27.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:24 u |
| Zon onder | 21:08 u |