Actueel weer Loker (CWOP)
Laatste update: 2026-05-29 om 23:00 uur * gegevens meer dan 12 uur oud!
| Temperatuur | 20.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1021.6 hPa |
| Barometer trend | -0.1 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 02:01 u |
| Minimum temp. | 6.7 °C om 01:58 u |
| Maximum temp. | 35.0 °C om 16:04 u |
| Windchill | 26.0 °C |
| Hitte index | 20.0 °C |
| Dauwpunt | 14.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:51 u |