Actueel weer Comines-Warneto
Laatste update: 2026-05-19 om 09:20 uur
| Temperatuur | 12.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit ZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1015.0 hPa |
| Barometer trend | Chute lente |
| Maximale windsnelheid | 11.0 km/u om 08:38 u |
| Minimum temp. | 7.0 °C om 00:47 u |
| Maximum temp. | 12.3 °C om 09:19 u |
| Windchill | 12.3 °C |
| Hitte index | 12.3 °C |
| Dauwpunt | 10.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:54 u |
| Zon onder | 21:37 u |