Actueel weer Proven
Laatste update: 2026-05-30 om 13:05 uur
| Temperatuur | 25.6 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.0 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1018.5 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 18.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 15.9 °C om 05:10 u |
| Maximum temp. | 25.7 °C om 12:51 u |
| Windchill | 25.6 °C |
| Hitte index | 26.0 °C |
| Dauwpunt | 19.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:51 u |