Actueel weer Veurne (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-15 om 05:50 uur
| Temperatuur | 6.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.4 km/u uit ZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 6.8 °C om u |
| Maximum temp. | 6.9 °C om u |
| Windchill | 5.1 °C |
| Hitte index | 6.9 °C |
| Dauwpunt | 2.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.5 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:54 u |
| Zon onder | 20:44 u |