Actueel weer Koksijde (PWSW)
Laatste update: 2026-05-12 om 11:51 uur * gegevens meer dan 286 uur oud!
| Temperatuur | 12.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.7 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:02 u |
| Minimum temp. | 3.9 °C om 07:02 u |
| Maximum temp. | 20.8 °C om 17:42 u |
| Windchill | 12.2 °C |
| Hitte index | 12.2 °C |
| Dauwpunt | 3.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | 456.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 732.0 W/m2 om 15:03 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:02 u |
| Zon onder | 21:28 u |