Actueel weer deHaan (MEW)
Laatste update: 2026-05-29 om 18:40 uur
| Temperatuur | 20.0 °C |
| Neerslag | 1.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 27.4 km/u om 12:31 u |
| Minimum temp. | 18.3 °C om 17:29 u |
| Maximum temp. | 29.2 °C om 11:50 u |
| Windchill | 20.0 °C |
| Hitte index | 20.0 °C |
| Dauwpunt | 16.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 213.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 726.0 W/m2 om 12:49 u |
| UV index | 0.8 |
| Max. UV index | 5.1 om 12:48 u |
| Zon op | 05:40 u |
| Zon onder | 21:51 u |