Actueel weer Ostende (PWSW)
Laatste update: 2026-05-04 om 11:31 uur * gegevens meer dan 628 uur oud!
| Temperatuur | 15.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.7 km/u uit W |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1015.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 9.0 °C om 06:31 u |
| Maximum temp. | 15.1 °C om 11:31 u |
| Windchill | 15.1 °C |
| Hitte index | 15.1 °C |
| Dauwpunt | 12.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | 432.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 432.0 W/m2 om 11:31 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 13:24 u |
| Zon onder | 00:53 u |