Actueel weer de Haan (UGent)
Laatste update: 2026-02-11 om 09:10 uur * gegevens meer dan 2504 uur oud!
| Temperatuur | 9.3 °C |
| Neerslag | 2.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 27.4 km/u uit ZW |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 03:15 u |
| Minimum temp. | 8.7 °C om 06:40 u |
| Maximum temp. | 10.2 °C om 03:00 u |
| Windchill | 5.8 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 8.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 98.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:09 u |
| Zon onder | 17:55 u |