Actueel weer DeKooy (PWSW)
Laatste update: 2026-05-27 om 00:40 uur * gegevens meer dan 40 uur oud!
| Temperatuur | 16.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 18.6 km/u uit NO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1025.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 2.0 °C om 16:04 u |
| Maximum temp. | 17.4 °C om 07:11 u |
| Windchill | 16.8 °C |
| Hitte index | 16.8 °C |
| Dauwpunt | 13.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 735.0 W/m2 om 15:10 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:24 u |
| Zon onder | 21:51 u |