Actueel weer Julianadorp
Laatste update: 2026-05-02 om 02:32 uur
| Temperatuur | 13.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.2 km/u uit OZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1018.8 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 14.8 km/u om 01:44 u |
| Minimum temp. | 13.1 °C om 02:31 u |
| Maximum temp. | 15.5 °C om 00:00 u |
| Windchill | 12.1 °C |
| Hitte index | 13.1 °C |
| Dauwpunt | 6.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 64.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:06 u |
| Zon onder | 21:10 u |