Actueel weer Drimmelen
Laatste update: 2026-04-15 om 04:01 uur * gegevens meer dan 2 uur oud!
| Temperatuur | 8.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit ZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.4 hPa |
| Barometer trend | -0.7 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 12:57 u |
| Minimum temp. | 5.6 °C om 04:53 u |
| Maximum temp. | 15.0 °C om 18:01 u |
| Windchill | 9.0 °C |
| Hitte index | 22.8 °C |
| Dauwpunt | 3.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:44 u |
| Zon onder | 20:38 u |