Actueel weer Emmeloord (west)
Laatste update: 2012-07-12 om 09:46 uur * gegevens meer dan 121593 uur oud!
| Temperatuur | 11.9 °C |
| Neerslag | 6.9 mm |
| Regensnelheid | 4.1 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.2 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1009.9 hPa |
| Barometer trend | toenemend |
| Maximale windsnelheid | 41.2 km/u om 13:53 u |
| Minimum temp. | 11.9 °C om 09:47 u |
| Maximum temp. | 18.4 °C om 15:57 u |
| Windchill | 8.4 °C |
| Hitte index | 11.9 °C |
| Dauwpunt | 10.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 91.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 09:47 u |
| Zon op | 05:28 u |
| Zon onder | 21:56 u |