Actueel weer Emmeloord (Zuid)
Laatste update: 2017-01-06 om 14:30 uur * gegevens meer dan 82251 uur oud!
| Temperatuur | -3.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit O |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1039.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 3.1 km/u om 00:40 u |
| Minimum temp. | -3.6 °C om 01:43 u |
| Maximum temp. | -3.2 °C om 00:32 u |
| Windchill | -3.6 °C |
| Hitte index | -3.6 °C |
| Dauwpunt | -6.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:47 u |
| Zon onder | 16:36 u |