Actueel weer Emmeloord
Laatste update: 2026-04-28 om 20:55 uur
| Temperatuur | 14.4 °C |
| Neerslag | 16.0 mm |
| Regensnelheid | 1.4 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.9 km/u uit O |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 16:25 u |
| Minimum temp. | °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 18.7 °C om 00:00 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 14.4 °C |
| Dauwpunt | 5.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 55.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:11 u |
| Zon onder | 20:59 u |